0
SK
Vyber si jazyk
SK
CZ
Prihlásenie
Hľadanie
0 Naplň ma

Košík je prázdny

Neprihodíme niečo?

Nejnavštěvovanější kategorie zboží

Reklamácie

Pokial by sa pri tovare v priebehu používania vyskytla vada, príď s ním na akúkoľvek z našich pobočiek alebo nám ho pošli na reklamáciu na adresu Poštovní 164/7, Ostrava 702 00. Najlepšie je poslať ho cez zásielkovňu, pretože je to zadarmo, návod tu. Prilož kópiu faktúry alebo dokladu o zaplatení a krátky formulárktorý nájdeš tiež na predajni.

Čo možno reklamovať?
 • Vady, ktoré boli spôsobené napríklad poškodením materiálu, zlou výrobnou technológiu apod.

Čo sa nedá reklamovať?
  • Opotrebovanie vecí, ktoré vzniklo ich obvyklým používaním alebo naopak ich nesprávnym používaním či mechanickým poškodením - napr. behanie v silničkách po lese.
   • Obuv poškodenú v dôsledku fyzických anomálií (pätné výrastky, zlý došľap apod.).
    • Pokiaľ bol tovar nevhodne ošetrený - napr. vypraté topánky (poznáme ich už z diaľky).

    Reklamáciu je nutné uplatniť ihneď po zistení poškodenia, aby bolo možné zistiť ich príčinu, a to najneskôr do 24 mesiacov od zakúpenia tovaru. Aby mohla byť obuv prijatá do reklamačného procesu, musí byť suchá a riadne vyčistená. Akonáhle reklamáciu vybavíme, tak Ti o tom dáme hneď vedieť, a to buď telefonicky alebo mailom.

    Zákon rozlišuje 2 typy porušenia kúpnej zmluvy:

    Nepodstatné porušenie zmluvy (väčšinou odstrániteľné poškodenia) - v tomto prípade máš nárok na bezplatnú opravu tovaru alebo na zľavu z kúpnej ceny. Výber je na Tebe.

    Podstatné porušenie zmluvy (väčšinou neodstrániteľné poškodenia) - v tomto prípade máš nárok na výmenu poškodenej časti tovaru, dodanie novej veci bez poškodenia, zľavu z kúpnej ceny alebo môžete žiadať vrátenie peňazí. Výber je opäť na Tebe.

    Dúfame, že týmto poučením sa nám podarí prispieť k Tvojej spokojnosti s našimi službami a predísť prípadným nedorozumeniam. Všetky vyššie uvedené informácie sú v súladu s právnym rádom Slovenskej republiky.

    Buddyho newsletter

    Dobré věci sa dejú ľuďom, ktorí sa prihlásia k odberu nášho newslettera

    Prihlásením súhlasíš so spracovaním osobných údajov.

    dotazy@dsport.sk V pracovných dňoch odpovedáme do hodiny
    Partneri:
    Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.
    Radenie
    Filtrovať