0
SK
Vyber si jazyk
SK
CZ
Prihlásenie
Hľadanie
0 Naplň ma

Košík je prázdny

Neprihodíme niečo?

Nejnavštěvovanější kategorie zboží

Doprava a platba

Doprava

Kedy je zadarmo?

Pokiaľ nakúpiš nad 90 €.

Aké sú možnosti?

ZemSpôsob dopravyTypCenaZadarmo
SK Zásielkovňa výdajné miesto 4 € nad 90 €
SK Zásielkovňa - kuriér kuriér 6 € nad 90 €
SK GLS kuriér 5.5 € nad 90 €


Popisy spôsobov dopravy

Zásielkovňa - kuriér
Kuriér zásielku privezie na dodaciu adresu v pracovný deň medzi 8. a 18. hodinou. O doručení kuriér kontaktuje najskôr cez sms a potom tesne pred doručením ešte zavolá, že je na ceste. Hodinu dodania nie sme dopredu schopný zaistiť, toto je už potrebné riešiť s dopravcom. Pokiaľ sa nám zásielka vráti späť, objednávka je automaticky stornovaná.

Zásielkovňa - výdajné miesto

Zásielkovňa je ideálna pre tých, ktorí si chcú balík vyzdvihnúť kedy chcú a nemusia sa viazať na kuriéra. Pobočiek je doslova tisíc a asi je jedna i za tvojím rohom, vyber si ju tu: https://www.zasielkovna.sk/pobocky. Na telefón ti po doručení na miesto príde sms s tajným kódom, ktorým sa v zásielkovni preukážeš. V zásielkovni si môžeš tovar aj hneď rozbaliť a prípadne ho aj rovno vrátiť.

Platba

Aké sú možností?

Platobná karta - doporučujeme

Zaplatíš hneď, nám platba hneď príde a hneď posielame. Je to proste všetko HNEĎ! Hneď je dosť zvláštne slovo, že? Ďalšou výhodou je, že v prípade storna ti peniaze späť zašleme naspäť na kartu, čo je rýchlejšie ako prevod. Áno a povedali sme, že je platba kartou zadarmo?

Na dobierku

Chápeme, je to predsa len istotka a Ty potom budeš kľudnejšie spať. No problemo! Tovar krásne zaplatíš, až keď ti príde. Je to však služba platená, a tak Ťa bude stát 2 €. Pri vrátení tovaru potom peniaze posielame na Tvoj bankový účet, čo je pomalšie.

Bankový prevod

Aj toto ide, ale rozhodne to nedoporučujeme. Prevod peňazí trvá často niekoľko dní a my Ti tak nemôžeme tovar poslať hneď. Musíme počkať, kým bude platba zaúčtovaná v banke. Potom tovar pošleme za svojim novým majiteľom.  

Buddyho newsletter

Dobré věci sa dejú ľuďom, ktorí sa prihlásia k odberu nášho newslettera

Prihlásením súhlasíš so spracovaním osobných údajov.

dotazy@dsport.sk V pracovných dňoch odpovedáme do hodiny
Partneri:
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.
Radenie
Filtrovať