0
SK
Vyber si jazyk
SK
CZ
Prihlásenie
Hľadanie
0 Naplň ma

Košík je prázdny

Neprihodíme niečo?

Nejnavštěvovanější kategorie zboží

Náš tím

Kto tu tomu šéfuje? S kým sa môžeš počuť na telefóne, písať si v chate a mailoch? Kto objednáva tovar a kto to celé platí? Tu sa dozvieš všetko, je to taký náš “transparentný účet“.

Zbyněk Ollender

Boss

Zakladateľ, náš najvyšší, ten, ktorý si to po revolúcií tvrdo odpracoval a ktorý celú túto srandu platí. Nosí auru tvrdého šéfa a nekompromisného obchodníka, ale za tým všetkým sa skrýva pohoďák s profesionálnou futbalovou kariérou za sebou- v Baníku Ostrava bol 14 rokov strelcom posledného gólu v Európskych pohároch. Legendy hovoria, že ho možno zahliadnuť v centre Ostravy. Ale chce to trpezlivosť.

Nick Ollender

Ten, ktorý mu do toho kecá

V priebehu vysokej školy vtrhol otcovi do podnikania s tým, že mu pomôže. Výsledkom boli dva roky hádok, tichá domácnosť a nový e-shop. Dnes si k sebe už našli cestu a vytvorili tím Generácia-X-Mileniál. Nick je naozaj Čech, rád píše a má na starosti online a rozvoj firmy. Zaujíma sa o osobnú produktivitu, snaží sa prestať hrať na playstation a nemá dušu.

Andrea "Andy" Dorotíková

Pravá ruka

Keď Andy začínala niekedy v roku 1996 ako predavačka na Kuřím Rynku , netušila, že to bude práca skoro na celý život. Neskôr zistila, že je tu práce i na dva životy. Keď práve nie je vo fitku , tak objednáva nový tovar alebo obchádza naše predajne a dáva ich do poriadku. Pokiaľ ju náhodou na ceste stretneš, tak sa neboj. Andy je teraz síce blond, ale jazdí ako pilot formuly.

Katka Boháčová

Instafotomág

Páčia sa ti naše fotky? Čo? Že nie? Tak to ťa Kačka kopne do kolena! Ehm teda...Katka odpovedá za náš vzhľad a sociálne siete. Fotoaparát ma permanentne prilepený k ruke a keď zrovna nekúzli s ním, tak objednáva nový tovar. Vie nadpozemsky tancovať, hrá na klavír a brnká na gitaru. Čo je ale najdôležitejšie – Katka je šialenec do Harryho Potttera. A to taký, že o tomto svete vie úplne všetko všetučko a nemá doma vec bez erbu Chrabromilu.

Petra Krakovská

Nemilosrdný správca objednávok

Dlhoročná predavačka z vlajkovej lode na „Kuřím Rynku“ Ostrave. Dnes má na starosti perfektne hladký priebeh všetkých e-shopových objednávok. Ako jediná z nás vie naozaj spievať, do toho hrá na klavír a brázdi mačacie hlavy Ostravy (akože dlaždicové kocky) so svojou kolobežkou. Má osobného Yorkshirského ochrancu menom Ron, ktorý prežil všetko od otravy až po atómový výbuch. Tak si dávaj pozor.

Petra "Davča" Davidová

Proste Davča

Davča už vo svojich 3 rokoch hádzala trojky a smečovala z polovice ihriska , takže basketbal pre ňu bola jasná voľba. Je garantom tvojej spokojnosti a vie vyriešiť takmer akýkoľvek zákaznícky problém. Náročné dni v práci zapíja dobrou kávičkou a večeriava s priateľmi. Občas je samotár a trávi svoj voľný čas s knihou. Pokiaľ v parku na lavičke uvidíš postavu oblečenú v tmavom habite s knihou, môže to byť práve Davča.

Eva Neštáková

Opora zákazníka

Má úsmev superhviezdy , psa s IQ 130 a povahu najväčšieho pohoďáka. To ale neznamená, že sa nedokáže pekne naštvať! Evka sa zhostila pozície zákazníckeho supportu práve vo chvíli, keď to už naše Petry nedávali a hrozilo, že dôjde k vražde 2.stupňa. Stretneš sa s ňou na telefóne aj na chate a rukami jej prejde každá vrátka alebo výmena. Podá si ťa vo floorbale alebo v horskej turistike. Alebo vo floorbale na horách!

Další medailonky coming soon...

Buddyho newsletter

Dobré věci sa dejú ľuďom, ktorí sa prihlásia k odberu nášho newslettera

Prihlásením súhlasíš so spracovaním osobných údajov.

Radenie
Filtrovať