0
SK
Vyber si jazyk
SK
CZ
Prihlásenie
Hľadanie
0 Naplň ma

Košík je prázdny

Neprihodíme niečo?

Nejnavštěvovanější kategorie zboží

S kým spolupracujeme

Hľadali sme sa , až sme sa našli. S kým sme si podali ruky a stali sa z nás parťáci na život a na smrť?

ONLINE FITNESS

Nemáš čas sa trmácať cez celé mesto do fitka? Nie je nič lepšieho ako si z pohodlia domova dať poriadne do tela. Online Fitness ponúka každý týždeň niekoľko online živých lekcií jógy, kardia alebo tabaty. K cvičeniu stačí len internet, notebook a chuť začať. Online Fitness – klik, ktorý ti zmení život.

Performance Power Center

Fitko, ktoré si šľape svoju vlastnú cestu a vo svete fitiek je doslova unikát. V PPC sa môžeš tešiť na skvelú komunitu športovcov, plno lekcií v cene permanentky, obrovský priestor pre tréning a neobmedzený vstup. Najviac dostaneš zadarmo tréningový protokol šití na mieru miestnemu vybaveniu a to všetko za super cenu.

SC TEMPISH Vítkovice

Klub z Ostravska, ktorý patrí medzi TOP kluby na českom florbalovom poli. Môžeme povedať, že funguje ako dobre namazaný stroj. V roku 2018 získal cenný double v podobe získaných titulov mužov a žien. Vo Vítkoviciach si zakladajú na kvalitnej práci s mládežou a výchovou hráčov a hračiek pre A- Tím alebo zahraničie.

MFK Karviná

Futbalový klub hrajúci najvyššiu tuzemskú súťaž. Karvinský klub vyniká v kvalitnej práci s mládežou. Klubom prešli výborní hráči ako je René Bolf, Radek Slončík alebo Ján Laštůvka.

Václav Svěrkoš

Bývalý vynikajúci futbalista a legendárny strelec ostravského Baníka Ostrava. Jeho kariéru mu ukončilo zranenie kolena. V súčasnej dobe sa Vašek stále pohybuje vo futbalových kruhoch ,momentálne ako športový agent.

Buddyho newsletter

Dobré věci sa dejú ľuďom, ktorí sa prihlásia k odberu nášho newslettera

Prihlásením súhlasíš so spracovaním osobných údajov.

dotazy@dsport.sk V pracovných dňoch odpovedáme do hodiny
Partneri:
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.
Radenie
Filtrovať