0

S kým spolupracujeme

Hľadali sme sa , až sme sa našli. S kým sme si podali ruky a stali sa z nás parťáci na život a na smrť?

ONLINE FITNESS

Nemáš čas sa trmácať cez celé mesto do fitka? Nie je nič lepšieho ako si z pohodlia domova dať poriadne do tela. Online Fitness ponúka každý týždeň niekoľko online živých lekcií jógy, kardia alebo tabaty. K cvičeniu stačí len internet, notebook a chuť začať. Online Fitness – klik, ktorý ti zmení život.

Performance Power Center

Fitko, ktoré si šľape svoju vlastnú cestu a vo svete fitiek je doslova unikát. V PPC sa môžeš tešiť na skvelú komunitu športovcov, plno lekcií v cene permanentky, obrovský priestor pre tréning a neobmedzený vstup. Najviac dostaneš zadarmo tréningový protokol šití na mieru miestnemu vybaveniu a to všetko za super cenu.

SC TEMPISH Vítkovice

Klub z Ostravska, ktorý patrí medzi TOP kluby na českom florbalovom poli. Môžeme povedať, že funguje ako dobre namazaný stroj. V roku 2018 získal cenný double v podobe získaných titulov mužov a žien. Vo Vítkoviciach si zakladajú na kvalitnej práci s mládežou a výchovou hráčov a hračiek pre A- Tím alebo zahraničie.

MFK Karviná

Futbalový klub hrajúci najvyššiu tuzemskú súťaž. Karvinský klub vyniká v kvalitnej práci s mládežou. Klubom prešli výborní hráči ako je René Bolf, Radek Slončík alebo Ján Laštůvka.

Václav Svěrkoš

Bývalý vynikajúci futbalista a legendárny strelec ostravského Baníka Ostrava. Jeho kariéru mu ukončilo zranenie kolena. V súčasnej dobe sa Vašek stále pohybuje vo futbalových kruhoch ,momentálne ako športový agent.

Buďme priatelia
Partneri
Buddyho newsletter
Odoslaním súhlasíš so spracovaním osobných údajov
Radenie
Filtrovať
Používame cookies, aby bol tvoj zážitok čo najviac božský. OK