0
SK
Vyber si jazyk
SK
CZ
Prihlásenie
Hľadanie
0 Naplň ma

Košík je prázdny

Neprihodíme niečo?

Nejnavštěvovanější kategorie zboží

Najlepšou voľbou pre crossfit sú topánky Nike Metcon

17. 05. 2023
Si milovníkom crossfitu a športových topánok? Pokiaľ hľadáš ideálnu obuv pre svoj tréning, určite si počul o topánkach Nike Metcon. Tie sa stali veľmi populárnymi medzi crossfitovými nadšencami po celom svete a sú jedným z najvyhľadávanejších druhov obuvi na trhu. V tomto článku sa zoznámiš s inovatívnymi technológiami výroby, ktoré boli pre tieto topánky použité, a dozvieš sa, prečo sú tak obľúbené medzi užívateľmi.

Prečo sú topánky Nike Metcon pri tréningu tak populárne?

Jedným z hlavných dôvodov, prečo sú Nike Metcon topánky tak populárne, je ich všestrannosť. Tieto topánky sú ideálne pre rôzne crossfitové cviky, od zhybov a drepov až po skákanie a behanie. Vďaka svojej odolnosti a stabilnej konštrukcii sú Nike Metcon ideálne na zdvíhanie ťažkých váh a kardiovaskulárny tréning, napr. Hiit. A čo určite ešte oceníš? Topánky sú štýlové a sú k dispozícii v rôznych farbách, takže sa ľahko hodia ku každému outfitu.

Nike Metcon využívajú unikátne technológie

Topánky Nike Metcon sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči opotrebovaniu a poskytujú maximálnu podporu a pohodlie pre tvoje nohy. Horná časť topánky je vyrobená z ľahkého a priedušného materiálu, ktorý umožňuje nohám dýchať počas tréningu a súčasne chráni pred opotrebením. Medzipodrážka je tvorená Nike React penou, ktorá ti zaistí komfortné užívanie zvlášť pri skokoch a behu. Podrážka topánky je vyrobená z vysoko kvalitného kaučuku a poskytuje tak vynikajúcu priľnavosť a odolnosť. Päta je zosilnená, čo oceníš pri vzpieraní, priľnavú gumu v strednej časti zase pri šplhu po lane.
Topánky Nike Metcon sú vybavené aj niekoľkými technológiami, ktoré zaručujú užívateľom vynikajúci výkon a podporu. Napríklad technológia Flywire poskytuje pevnú oporu a zároveň umožňuje nohe voľný pohyb. Ďalšou technológiou je Hyperlift, ktorá zvyšuje stabilitu pri zdvíhaní ťažkých váh a umožňuje nohe udržať rovnováhu.

Nike Metcon testujú aj reprezentanti crossfit

S topánkami Nike Metcon sa môžete stretnúť aj na svetových súťažiach crossfit. Firma Nike svoje modely neustále inovuje, a preto si ich obľúbili aj reprezentanti z celého sveta. Tí sa stretávajú na crossfit hrách, kde sa snažia o získanie najvyšších titulov v rôznych kategóriách. K obľúbeným častiam športového vybavenia ich radí napríklad španielsky športovec Alex Anasagasti alebo Sarah Alice, trojnásobný šampión Fittest Man on Earth Mat Fraser či šesťnásobná majsterka crossfit hier, atlétka Lauren Fisher.

A čo hovoria o Nike Metcon používatelia?

Pavel, 28 let: „Když jsem se rozhodl investovat do nových crossfitových bot, slyšel jsem mnoho pozitivních věcí o Nike Metcon. Musím říct, že po měsíci používání jsem naprosto spokojen. Boty jsou velmi pohodlné a ergonomicky navržené. Jejich pevná podpora mi poskytuje stabilní základ pro mé cvičení, zatímco stále umožňují noze volný pohyb. Co mě ale skutečně překvapilo, je odolnost těchto bot. Používám je na každém svém tréninku a stále vypadají jako nové.“ Pavel, 28 rokov: „Keď som sa rozhodol investovať do nových crossfitových topánok, počul som mnoho pozitívnych vecí o Nike Metcon. Musím povedať, že po mesiaci používania som úplne spokojný. Topánky sú veľmi pohodlné a ergonomicky navrhnuté. Ich pevná podpora mi poskytuje stabilný základ pre moje cvičenia, zatiaľ čo stále umožňujú nohe voľný pohyb. Čo ma ale skutočne prekvapilo, je odolnosť týchto topánok. Používam ich na každom svojom tréningu a stále vyzerajú ako nové.“

Buddyho newsletter

Dobré věci sa dejú ľuďom, ktorí sa prihlásia k odberu nášho newslettera

Prihlásením súhlasíš so spracovaním osobných údajov.

dotazy@dsport.sk V pracovných dňoch odpovedáme do hodiny
Partneri:
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.
Radenie
Filtrovať