0
SK
Vyber si jazyk
SK
CZ
Prihlásenie
Hľadanie
0 Naplň ma

Košík je prázdny

Neprihodíme niečo?

Nejnavštěvovanější kategorie zboží

SPOLU Label

Verča a Verča z Havířova. Kamošky, ktoré sa poznajú od detských rokov, milovníčky kávy a tiež zakladateľky značky SPOLU Label. Prečo vlastne rozbehli svoj bussines? "Chceli sme a stále chceme šiť oblečenie, v ktorom sa všetky ženy budú cítiť pohodlne a zároveň pri tom nebudú vyzerať "ako stratený maratónec" ako rady hovoríme." Základom brandu sú kvalitné látky, ktoré majú čo najšetrnejší dopad nielen na životné prostredie, ale aj na sociálnu a ekonomickú udržateľnosť, čo znamená, že pracovníci, ktorí látky vyrábajú majú za svoju prácu patrične zaplatené, továrne sú bezpečné a nie sú spájané s detskou prácou alebo prácu v nedôstojných podmienkach.

Prečo SPOLU Label

Spoluprácu so SPOLU Label sme si vybrali hlavne z dôvodu, že sa jedná o lokálnu značku, ktorá v sebe mixuje originálne kúsky, ktoré sú vyrobené z udržateľných materiálov. Dievčatá šijú a navrhujú oblečenie pre skutočné ženy s reálnym príbehom.

História

Raz, keď sa dievčatá zišli na káve, spýtala sa Verča, Verči. Stále ešte šiješ? "Neušila by si mi nejaké športové oblečenie?". Táto otázka bola zásadná v ich bussinese. Na ďalšej kávičke už Verča chrlila nepreberné množstvo nápadov a návrhov a tak bolo jasné, že v tom momente sa vzniká ich spoločný sen s lokálnou a udržateľnou módou.

Na začiatku podnikania prišla ale veľká rana, ktorú nikto nečakal. Pandémia, ktorá ovplyvnila celý svet, ale dievčatá nezastavila od budovania si svojho sna. Pohotovo zareagovali a zo zvyškov látok, v období najväčšej núdze o ochranné pomôcky, šili rúška pre všetkých zadarmo.

To najlepšie z dielne SPOLU Label

Materiály

Ľan

Ľan je ekologický, plne recyklovateľný, biologicky odbúrateľný, nepotrebuje hnojiť a ošetrovať pesticídy. Pri výrobe tkanín nie je potrebné chemických prostriedkov. Charakteristickou vlastnosťou ľanu je priedušnosť. Je na dotyk chladivý, dobre odvádza teplo a vlhkosť. Je tiež vysoko odolný, nosením zmäkne a pri správnej starostlivosti ti vydrží navždy.

Organická bavlna GOST

Organická bavlna GOST rastie v "živej pôde" obohacovanej prírodným kompostom, bez použitia pesticídov a chemických hnojív. Vlákno má viac páperie, nie je porušené žiadnymi chemickými prípravkami, je trvanlivejšie, odolnejšie, priedušnejšie a nespôsobuje alergické reakcie.

Buddyho newsletter

Dobré věci sa dejú ľuďom, ktorí sa prihlásia k odberu nášho newslettera

Prihlásením súhlasíš so spracovaním osobných údajov.

dotazy@dsport.sk V pracovných dňoch odpovedáme do hodiny
Partneri:
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.
Radenie
Filtrovať